space management coordinator, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
6,000 - 6,500 PLN / M-C

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aneta łyszkowicz+48 697 581 378
numer referencyjny
/586/11/2018/AŁ - 55413

opis stanowiska

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej międzynarodowej firmie z długoletnim doświadczeniem w branży. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko space management coordinator.

oferujemy

  • Zarządzanie przestrzenią biurową
  • Zapewnienia doskonałego poziomu zarządzania przestrzenią dla klientów
  • Zmiany w przestrzeni śledzenie zmian w dotyczące przestrzeni biurowej
  • Sporządzenie raportów określających metryki wykorzystania przestrzeni
  • Zapewnienie kwestii dotyczących dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa
  • Przygotowywanie zasad i procedur
  • Analiza czynników wpływających na wykorzystanie przestrzeni w różnych budynkach
  • Odpowiedzialność za ćwiczenia w zakresie planowania przestrzeni
  • Doradztwo w zakresie przydzielania odpowiednich powierzchni dla różnych grup.
  • Zapewnienie wdrożenia standardów (sala konferencyjna, wydarzenia wewnętrzne, wyżywienie, gość zewnętrzny, itp
  • Odpowiadanie za projekty relokacji
  • Udział we wszystkich programach i projektach dotyczących powierzchni biurowych, planowania przestrzenią
  • Opracowywanie nowych pomysłów i usprawnień w obszarze zarządzania przestrzenią
  • Współpraca z zespołem ds. nieruchomości.

zadania

  • ​Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i polskiego
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku będzie atutem
  • Dobrej znajomość programu Excel i PowerPoint
  • Doświadczenia w środowisku korporacyjnym, międzynarodowym
  • Dynamiki pracy
  • Dobrej organizacji
  • Nakierowania na cel.

oczekujemy

  • Z​atrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ​P​akiet medyczny
  • ​K​artę lunchową - 160 PLN netto
  • ​W​ynagrodzenie na poziomie 6000 - 6500 PLN brutto
  • ​B​iuro w Centrum Warszawy, blisko metra.