spawacz [rekrutacja prowadzona online], gdańsk

lokalizacja
gdańsk, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

agnieszka ryba+48 Bokkus 697400214
numer referencyjny
/246/02/2020/AC - 62712

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w pracy produkcyjnej lub magazynowej? Chcesz rozwijać się dalej zawodowo w tej branży? Świetnie się składa! Obecnie dla naszego Klienta, producenta aktywnych kompozytów stosowanych w inżynierii budowlanej poszukujemy Spawacza elektrycznego/Mechanika!

Lokalizacja: Gdańsk Kokoszki

oferujemy

  • zatrudnienie początkowe przez Agencję pracy Randstad na umowę o pracę tymczasową, następnie możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez Klienta,
  • pracę od poniedziałku do piątku na trzy zmiany,
  • stawkę godzinową 24 zł. brutto/h + możliwość uzyskania comiesięcznej premii uznaniowej do 20% wynagrodzenia miesięcznego,
  • możliwość skorzystania z benefitów oferowanych przez Randstad ( Karta sportowa OKSystem, opieka medyczna Medicover).

zadania

  • praca na hali produkcyjnej przy maszynach produkujących maty wykorzystywane do uszczelniania składowisk,
  • prace związane z konserwacją i naprawą maszyn,
  • spawanie maszyn metodą MMA (111)

oczekujemy

  • uprawnień spawalniczych (spawanie elektryczne MMA 111),
  • doświadczenia w pracy produkcyjnej,
  • gotowości do pracy zmianowej.
  • mile widziane uprawnienia SEP

Skontaktuj się z nami tel: 785 620 039 lub od razu zaaplikuj swoje CV!