spawacz, chojnów

lokalizacja
chojnów, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

karolina sztaba+48 667955994
numer referencyjny
/280/06/2020/KS - 64128

opis stanowiska

Posiadasz uprawnienia spawalnicze, masz doświadczenie lub chcesz rozwinąć swoje umiejętności w spawaniu? Mamy idealna ofertę, aplikuj już dziś!

oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu umowy o pracę bezpośrednio w firmie Klienta
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • praca w systemie 2-zmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do poziomu wiedzy i doświadczenia
  • dofinansowanie do programu MultiSport
  • bony świąteczne, spotkania integracyjne
  • ciekawą i samodzielną pracę

zadania

  • prace związane ze spawaniem elementów i konstrukcji stalowych wewnątrz hali produkcyjnej
  • prace związane z montażem elementów i konstrukcji stalowych wewnątrz hali produkcyjnej

oczekujemy

  • posiadania uprawnień spawalniczych: Mag 135, TIG 141, elektroda 111 oraz łuk kryty 121
  • mile widziane doświadczenie doświadczenie w spawaniu
  • umiejętności obsługi narzędzi pomiarowych
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • umiejętności samokontroli wykonywanej pracy
  • precyzji i rzetelności w wykonywaniu zadań
  • zdolności do podnoszenia kwalifikacji
  • braku nałogów