spawacz, ostrowiec świętokrzyski

lokalizacja
ostrowiec świętokrzyski, świętokrzyskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

milena grunt+48 695952834
numer referencyjny
/326/09/2018/MG - 53965

opis stanowiska

Posiadasz aktualne uprawnienia spawalnicze MAG ? Jesteś po kursie i chcesz zdobyć doświadczenie ? Zgłoś się do nas już dziś !

Poszukujemy kandydatów na stanowisko SPAWACZ

oferujemy

  • Umowa o pracę tymczasową (umowa w pełni oskładkowana!)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Gwarancja wypłaty na czas
  • Pracę w systemie II-zmianowym
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio pod strukturami firmy

zadania

  • Wykonywanie prac związanych ze spawaniem konstrukcji stalowych
  • Praca na podstawie rysunku techncicznego
  • Sporządzanie dziennych raportów spawanych elementów
  • Dbałość o powierzone narzędzia pracy

oczekujemy

  • Wykształcenie min.zawodowe
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Aktualne uprawnienia spawalnicze MAG
  • Mile widziane doświadczenie na powyższym stanowisku

Zainteresowane osoby proszę o aplikowanie przez formularz.