spawacz, pabianice

lokalizacja
pabianice, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

adrianna piech+48 693744344
numer referencyjny
/394/12/2018/AP - 55822

opis stanowiska

Masz chociaż niewielkie doświadczenie w spawaniu metodą MIG? Chcesz poszerzać swoje umiejętności w tej dziedzinie? Chcesz pracować w rodzinnej firmie i zgranym gronem współpracowników? Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy!

oferujemy

  • stabilne zatrudnianie w renomowanej firmie
  • praca w Pabianicach, bardzo dobry dojazd z Łodzi, Łasku.
  • tylko dwie zmiany pon-pt
  • bardzo dobre wynagrodzenie, stawka wzrasta proporcjonalnie do zdobywanych przez Ciebie umiejętności, czyli im więcej umiesz tym więcej zarabiasz
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez pośrednictwa agencji
  • świetna atmosfera, zgrany zespół pracowników i doskonałe warunki pracy, wysoki standard zakładu
  • możliwość rozwoju (szkolenia, wyjazdy)

zadania

  • spawanie metalowych elementów metodą MIG
  • tworzenie konstrukcji stalowych
  • czytanie rysunku technicznego

oczekujemy

  • chociaż niewielkiego doświadczania w spawaniu metodą MIG
  • mile widziane uprawniania (w przypadku braku, firma po okresie próbnym funduje kurs i wyrabia uprawnienia)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego