spawacz, pabianice

lokalizacja
pabianice, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

monika duszyńska+48 695952109
numer referencyjny
/341/10/2019/MD - 61102

opis stanowiska

Masz niewielkie doświadczenie w spawaniu metodą MIG? A może jesteś doświadczonym spawaczem?

Jeśli chcesz poszerzacz swoje umiejętności w tej dziedzinie i chcesz pracować w rodzinnej firmie, zaaplikuj do nas. Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • praca w Pabianicach (bardzo dobry dojazd z Łodzi, Łasku)
  • praca od poniedziałku do piątku na dwie zmiany
  • wynagrodzenie wzrasta proporcjonalnie do zdobywanych lub posiadanych przez Ciebie umiejętności
  • umowa o pracę, bez pośredników
  • wysoki standard zakładu, doskonałe warunki pracy, świetna atmosfera, zgrany zespół wspópracowników

zadania

  • spawanie elementów metalowych metodą MIG
  • tworzenie stalowych konstrukcji
  • odczytywanie rysunku technicznego

oczekujemy

  • doświadczenia w spawaniu metodą MIG (nawet niewielkiego, kilku miesięcznego lub "domowego" doświadczenia)
  • mile widziane uprawnienia do spawania (w przypadku braku uprawnień , istnieje możliwość ich wyrobienia i współfinansowania przez pracodawcę)
  • umiejętności czytania rysunku technicznego