spawacz, siemianowice śląskie

lokalizacja
siemianowice śląskie, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

dominika janiszek+48 697 102 538
numer referencyjny
/197/08/2019/DJ - 60011

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest pracować w firmie która jest liderem światowym w produkcji siedzeń samochodowych ? Firmie która inwestuje w ludzi i nowe technologie. Możesz przyczynić się do produkcji co najmniej połowy produkowanych foteli samochodowych na świecie.

Poszukujemy spawaczy i mamy miejsce własnie dla ciebie !

Zatrudnienie bezpośrednio w firmie dla osób z doświadczeniem powyżej 2 lat.

oferujemy

  •   Stabilne zatrudnienie bezpośrednio w firmie
  •       Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  •       Praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku.
  •       Premia miesięczna, nagroda kwartalna, nagroda jubileuszowa
  •      Dofinansowanie do obiadów w stołówce pracowniczej
  •       Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, wyprawka szkolna, paczki mikołajkowe, świadczenie świąteczne i inne)
  •      Dofinansowanie do kart Multisport Benefit
  •      Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego na życie
  •      Szerokie pole rozwoju zawodowego
  •      Kursy językowe i szkolenia

zadania

  •          Przygotowanie powierzchni do spawania
  •          Spawanie elementów stalowych różnymi metodami – MIG/MAG oraz TIG
  •          Praca z rysunkiem technicznym
  •          Kontrola jakości wykonanych połączeń spawanych
  •         Podstawowe pracy ślusarskie
  •         Dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy, jak również powierzonych narzędzi i maszyn
  •          Ścisła współpraca z zespołem Obróbki, Narzędziowni oraz kadrą kierowniczą

oczekujemy

  •         Doświadczenia w spawaniu metodą MIG / MAG / TIG (co najmniej 2 lata)
  •         Doświadczenia w spawaniu elektrodą oraz spawanie gazowe (wraz z cięciem)
  •         Znajomość rysunku technicznego
  •         Umiejętność korzystania z przyrządów pomiarowych
  •         Doświadczenie w pracy w obróbce ręcznej
  •         Doświadczenie w pracy na maszynach ślusarskich (wiertarki, szlifierki, piły)
  •         Mile widziana znajomość procesów hartowniczych stali (podstawy)
  •         Mile widziana znajomość gatunków stali (podstawy)