spawacz, słubice

lokalizacja
słubice, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

katarzyna hul+48 605131868
numer referencyjny
/21/08/2020/KH - 64864

opis stanowiska

Interesuje Cię długofalowa współpraca na podstawie umowy o pracę?

Chcesz zarabiać adekwatnie do zajmowanego stanowiska oraz doświadczenia i wiedzy?

Oprócz tego chciałbyś rozwijać się zawodowo i piąć po szczeblach kariery?

Dogodna oferta pracy w Słubicach czeka na Ciebie!

Czytaj poniżej!

oferujemy

  • umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie!
  • benefity pozapłacowe
  • możliwość zakwaterowania
  • zwrot kosztów dojazdu
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu

zadania

  • spawanie elementów metalowych metodami MIG/MAG
  • czytanie rysunku technicznego oraz instrukcji spawania i planów montażu
  • pomiary kontrolne i posługiwanie się środkami kontrolno-pomiarowymi

oczekujemy

  • doświadczenia w spawaniu (ślusarz/spawacz)
  • uprawnień MI/MAG
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • wykształcenia min.zawodowego

Zainteresowała Cię oferta? Masz więcej pytań?

Już dziś dowiedz się więcej na temat pracy - 665 303 009!