spawacz, słupsk

lokalizacja
słupsk, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
12
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

kalina kluk+48 501 331 944
numer referencyjny
/226/10/2017/KZ - 47128

opis stanowiska

Szukasz pracy w Słupsku? Masz doświadczenie w pracach spawalniczych i interesujesz się branżą motoryzacyjną? Jeśli na te pytania odpowiedziałeś TAK - to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

Dla naszego klienta firmy SCANIA poszukujemy osób chętnych do pracy do zaraz - zmotywowanych, pracowitych, mających doświadczenie w pracy przy spawaniu!

oferujemy

  • NOWE I BARDZO ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE!
  • umowa o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS i płatny urlop),
  • możliwość długofalowej współpracy(istnieje możliwość zatrudnienia bezpośrednio w Scania),
  • szansa na rozwój – szkolenia pracownicze,
  • praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • pakiet Randstad PLUS (opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie oraz zniżki i rabaty na zakupy),

zadania

  • spawanie elementów autobusowych,
  • prace montażowe,

oczekujemy

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - spawacz,
  • chęci do pracy i motywacji do powierzonych zadań,

Jesteś zainteresowany? Nie zwlekaj i skontaktuj się z Nami już dziś ! Zadzwoń pod numer telefonu 501331944 -oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach!