spawacz, starachowice

lokalizacja
starachowice, świętokrzyskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

ewa orłowska+48 697401065
numer referencyjny
/350/02/2021/EO - 68206

opis stanowiska

Masz doświadczenie w spawaniu metodą MAG 135? Jesteś sumienny i dokładny? Praca w systemie 3-zmianowym nie jest dla Ciebie problemem?

Naszym celem jest wspieranie ludzi i organizacji w osiąganiu ich prawdziwego potencjału więc jeśli na te pytania Twoja odpowiedź brzmi „tak”, to znak, że szukamy właśnie Ciebie! Dołącz już dziś do Randstad i pracuj w zespole firmy MAN Bus jako spawacz - praca w oddziale w Starachowicach.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (urlopy, pełne ubezpieczenie),
  • ciepły posiłek w trakcie pracy,
  • możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego oraz karty sportowej po preferencyjnych warunkach,
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • opiekę Konsultanta Randstad podczas całego procesu rekrutacji i podczas zatrudnienia

zadania

  • spawanie elementów konstrukcji

oczekujemy

  • aktualnych uprawnień spawalniczych MAG 135 (WARUNEK KONIECZNY!)
  • min. wykształcenia zawodowego
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku i wysokiej jakości wykonywanych spawów
  • dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany