specjalista automatyk, stężyca

lokalizacja
stężyca, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

karolina węgorowska+48 501 327 937
numer referencyjny
/563/03/2019/KW - 57561

opis stanowiska

Masz wykształcenie techniczne - automatyka? Chcesz rozwijać swoje umiejętności ale wszędzie wymagają kilku lat doświadczenia? Mamy pracę dla Ciebie! Dołącz do zespołu specjalistów w firmie produkcyjnej.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z unikalną atmosferą i kulturą organizacyjną
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz benefity
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • współpracę w międzynarodowym środowisku, w tym wyjazdy służbowe do oddziałów firmy
  • pracę w zespole otwartym na dzielenie się wiedzą

zadania

  • prowadzenie spraw obszaru automatyki w ramach projektów inwestycyjnych
  • wsparcie działu utrzymania ruchu w zakresie istniejącej infrastruktury automatyki produkcji
  • zarządzanie realizacją przydzielonych projektów inwestycyjnych - harmonogram prac, budżet, dokumentacja techniczna, odbiór, nadzór
  • optymalizacja rozwiązań w zakresie automatyki
  • organizowanie zakupów urządzeń, materiałów i usług w ramach prowadzonych projektów
  • identyfikowanie oraz zgłaszanie wszelkich zagrożeń, przeszkód, usterek
  • aktualizacja dokumentacji technicznej w zakresie automatyki
  • raportowanie okresowe do przełożonego

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego lub średniego technicznego - automatyka
  • znajomości język angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomości języka rosyjskiego - jako dodatkowy atut
  • znajomości programu MS Office,
  • doświadczenia w eksploatacji systemów automatyki, w tym programowaniu sterowników
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane