specjalista bhp, białystok

lokalizacja
białystok, podlaskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

paulina koryczan+48 +48 603 305 501
numer referencyjny
/724/10/2018/PK - 54853

opis stanowiska

Atmosfera w pracy ma dla Ciebie duże znaczenie? Ważne jest dla Ciebie ludzkie podejście do BHP? Jesteś świeżo po studiach i szukasz możliwości rozwoju? Jeśli tak, trafiłeś na dobrą ofertę! Światowy lider w produkcji gazów technicznych i medycznych zasila swój zespół.

oferujemy

  • kompleksowe przeszkolenie i przygotowanie do nowych obowiązków
  • pracę w międzynarodowej firmie, będącej światowym liderem w dziedzinie produkcji gazów technicznych i medycznych
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię
  • bogatą ofertę benefitów
  • samodzielne stanowisko i przestrzeń do wpływu na środowisko pracy

zadania

  • przeprowadzanie inspekcji BHP
  • identyfikowanie stref zagrożenia
  • obserwacje behawioralne i audyty systemów zarządzania
  • opracowywanie instrukcji pracy, zarządzeń oraz procedur
  • pomoc kierownictwu w identyfikowaniu niezgodności i braków związanych z aspektami działalności BHP
  • ustalanie przyczyn wypadków przy pracy i prowadzenie dokumentacji powypadkowej
  • przygotowywanie okresowych analiz stanu BHP, sporządzanie raportów i statystyk
  • budowanie wśród współpracowników świadomości dotyczącej bezpieczeństwa

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe z zakresu BHP
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • gotowość do podjęcia nowego wyzwania