specjalista ds. administracji i analiz, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena leśniak+48 504143979
numer referencyjny
/225/05/2019/ML - 58416

opis stanowiska

Chcesz pracować w firmie, która stawia na ludzi i daje możliwości rozwoju?

Masz za sobą pierwsze doświadczenie administracyjne, lubisz pracę z danymi i raportami? Ta oferta jest skierowana dla Ciebie!

oferujemy

  • Umowę o pracę na min. 1,5 roku z możliwością przedłużenia
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia
  • Szkolenia stanowisko, w tym wdrożenie w obszar analiz
  • Grupowe ubezpieczenie, wczasy pod gruszą, wyjazdy integracyjne
  • Narzędzia pracy: telefon, komputer
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

zadania

  • Prace administracyjno-biurowe (m.in. administracja majątkiem spółki)
  • Koordynowanie obiegu dokumentów, archiwizacja
  • Praca w systemie ERP Comarch Optima
  •  Sporządzanie raportów i analiz,
  • Organizacja spotkań
  • Współpraca z innymi działami spółki (m.in. działem księgowości, handlowym)
  •  Współpraca z firmami zewnętrznymi

oczekujemy

  • Wykształcenie min. średnie
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel - warunek konieczny
  • Umiejętność analitycznego myślenia, tworzenia raportów
  • Mile widziana znajomość programów ERP (Comarch / Optima)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Ogólna znajomość zasad księgowych
  • Komunikatywność, dobra organizacja