specjalista ds. administracji z j. obcym, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

kamila cieślik+48 +48697378479
numer referencyjny
/712/07/2019/KC - 59852

opis stanowiska

Lubisz pracę z liczbami, a Excel nie ma przed Tobą tajemnic?

Chciałabyś podjąć pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu, która stworzy przed Tobą realne możliwości rozwoju?

Znasz języki obce (niemiecki/angielski)?

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w godzinach 8:00-16:00
  • możliwość realizacji części etatu zdalnie
  • atrakcyjny pakiet benefitów, a w nim: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, dofinansowanie do posiłków, system kafeteryjny ze zniżkami do sklepów i restauracji

zadania

  • praca z MS Excel oraz z systemem SAP
  • analiza oraz opracowanie raportów płacowych oraz płatności
  • audyt wyników oraz raportów pod względem zgodności z obowiązującymi przepisanymi w danym kraju oraz wewnętrznymi regulacjami
  • przygotowywanie i weryfikacja dokumentów płacowych
  • opracowywanie i zbieranie danych na potrzeby naliczania płac
  • ścisła współpraca z zewnętrznymi dostawcami oraz z wewnętrznymi działami firmy
  • odpowiadanie na pytania pracowników w języku obcym

oczekujemy

  • znajomości języka angielskiego (min. B2)
  • znajomość języka niemieckiego (min. B1/B2) będzie dodatkowym atutem
  • dobrej znajomości programu Excel
  • zdolności analitycznych