specjalista ds. administracji, modlniczka

lokalizacja
modlniczka, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agata gońda+48 723 727 492
numer referencyjny
/267/06/2019/AG - 59009

opis stanowiska

Szukasz pracy w administracji? Lubisz się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia ? Mamy coś co może sprawić, że spełnisz swoje zawodowe ambicje. Poszukujemy pracowników do firmy, która jest jednym z najbardziej innowacyjnych zakładów produkcyjnych na świecie. W 2015 roku znajdywała się na 6 miejscu jako  „Najlepsze Miejsce Pracy w Polsce” wśród firm zatrudniających do 500 pracowników. Pasja do zwierząt i wyjątkowe zaangażowanie w ich zdrowie to jedno z głównych celów przedsiębiorstwa. Jeżeli kochasz zwierzęta, nie boisz się nowych wyzwań związanych z obsługą klienta. To miejsce pracy jest właśnie dla Ciebie. :)

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracy tymczasowej
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
  • dofinansowanie do posiłków
  • pracę w biurze Centrum Logistycznego w Modlniczce
  • możliwość korzystania z karty OK system
  • pracę wśród ludzi z pozytywnym nastawieniem i uśmiechem na twarzy :)

zadania

  • prowadzenie dokumentacji związanej z korektami faktur oraz monitorowanie poprawności wystawionych korekt
  • ewidencja potwierdzeń odbioru korekt przez Klientów
  • fizyczna weryfikacja przyjmowanych zwrotów na magazynie
  • zakładanie spraw do reklamacji w systemie CRM
  • przygotowywanie raportu należności i komunikacja do Działu Sprzedaży
  • obsługa skrzynki mailowej

oczekujemy

  • znajomości obsługi pakietu office
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy