specjalista ds. administracyjnych, jordanów śląski

lokalizacja
jordanów śląski, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

izabela jakubiak+48 697240229
numer referencyjny
/307/09/2020/IJ - 65586

opis stanowiska

Praca na miesiąc na zastępstwo!

Lokalizacja: Jordanów Śląski

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową na miesiąc;
  • stawka wynagrodzenia 19 zł brutto/h

zadania

  • rejestracja pism, poczty, umów
  • wysyłanie poczty – 3 x w tygodniu
  • rejestr pism wychodzących
  • obsługa biurowa pracowników fizycznych: weryfikacja czy w SAP godziny pracy pracowników fizycznych, uzupełnianie danych;
  • rejestracja wniosków urlopowych pracowników fizycznych i przekazanie ich do Działu Kadr i Płac
  • obsługa recepcji biura i spotkań w biurze (zaproszenie gości, podanie kawy, wody itp.)
  • rejestracja i przekazywanie faktur do opisu do odpowiednich kierowników budowy w systemie elektronicznym
  • przekazywanie Dyrektorowi Oddziału do podpisu dokumentów oraz ich rozesłanie do odpowiednich osób

oczekujemy

  • dyspozycyjności do podjęcia pracy od września do końca października;
  • mile widziana znajomość obsługi SAP;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.