specjalista ds. analizy produkcji, kutno

lokalizacja
kutno, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

małgorzata antoniak+48 +48 722 103 002
numer referencyjny
/286/02/2021/MA - 68147

opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Kutnie, poszukujemy studenta lub absolwenta gotowego do zdobycia doświadczenia w prowadzeniu analiz produkcyjnych.

oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku,
  • Pakiet benefitów (OK system, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online itp.).
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

zadania

  • Tworzenie i zarządzanie procesem zbierania danych oraz obliczanie na ich podstawie KPI
  • Gromadzenie i analiza czasów związanych z produkcją
  • Analiza i planowanie zasobów produkcyjnych, współpraca z innymi działami w zakresie tworzenia planu produkcyjnego fabryki
  • Współpraca z działami produkcyjnymi w celu realizacji planów
  • Wspieranie procesów budżetowania i planowania produkcji
  • Analiza wydajności oraz możliwości produkcyjnych stanowisk wytwórczych
  • Wspieranie produkcji w celu optymalizacji procesów produkcyjnych

oczekujemy

  • Ukończonych studiów I stopnia (ekonomiczne lub techniczne kierunki)
  • Znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Znajomość SQL będzie dodatkowym atutem
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację
  • Umiejętności analitycznych