specjalista ds. baz danych- język niemiecki, słubice

lokalizacja
słubice, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

alicja kozłowska+48 605303807
numer referencyjny
/300/12/2018/AK - 55858

opis stanowiska

Swobodnie obsługujesz komputer i pakiet MS Office, a do tego znasz j. niemiecki? A może pracowałeś kiedyś w systemie ERP?

Aplikuj na naszą ofertę i rozwijaj się w prężnie rozwijającej się firmie.

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • po okresie próbnym dodatkową premię
  • dofinansowanie do dojazdów do Słubic
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie z kapitałem zagranicznym

zadania

  • obsługa systemu ERP
  • zakładanie struktur w systemie
  • prowadzenie bazy danych o produktach
  • przygotowanie dokumentacji produkcyjnej (praca w dziale przygotowania produkcji)
  • archiwizacja dokumentów
  • wsparcie działu przygotowania produkcji w bieżących zadaniach
  • raportowanie z systemu
  • kontakt z siedzibą firmy w Niemczech (głównie telefoniczny i mailowy)

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego
  • preferowane doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (umożliwiającej rozmowy na tematy zawodowe)
  • dobrej znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • chęci do nauki
  • wysokiej kultury osobistej