specjalista ds. bhp i ochrony środowiska, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

adrianna piech+48 667 800 641
numer referencyjny
/602/04/2021/AP - 69807

opis stanowiska

Posiadasz minimum roczne doświadczenie na stanowisku specjalista ds. BHP w firmie produkcyjnej? Chcesz dalej rozwijać się w tej dziedzinie w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku? Świetnie się składa! Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy na stanowisku Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie, szkolenia oraz rozwój w bardzo szybko rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na okres roku, z szansą pozostania w organizacji
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w znanej międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów : prywatna opieka medyczna oraz karta sportowa, premie roczne, paczki na święta

zadania

  • Nadzór i kontrola nad przestrzeganiem przepisów i zasad BHP w zakładzie uwzględniając okresowe analizy stanu bezpieczeństwa i higieny pracy, ocena ryzyka
  • Sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem przepisów ochrony środowiska i przeciwpożarowych
  • Uczestnictwo w projektach inwestycyjnych – doradztwo i ocena wdrażanych maszyn oraz stanowisk pracy;
  • Prowadzenie wymaganych rejestrów (wypadki przy pracy i choroby zawodowe) oraz postępowań powypadkowych
  • Opracowywanie materiałów szkoleniowych i realizacja cyklicznych szkoleń BHP
  • Realizacja obowiązków Zakładu wynikających z przepisów ochrony środowiska (prowadzenie ewidencji odpadów i kart przekazania

oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego, preferowane ukończenie studiów lub studiów podyplomowych o specjalności BHP;
  • Min. rocznego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Biegłej znajomości przepisów BHP, ochrony środowiska i PPOŻ;
  • Dobrej znajomości tematyki w zakresie gospodarki odpadami, emisjami i wodno-ściekowej
  • Mile widziane posiadanie uprawnień specjalisty PPOŻ;
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego