specjalista ds. controllingu, mysłowice

lokalizacja
mysłowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

żaneta musiał+48 693503233
numer referencyjny
/19/11/2018/ŻM - 54887

opis stanowiska

Chcesz się rozwijać w controllingu,a Twoją mocną stroną jest analityczne myślenie? Aplikuj!

oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dodatkowe wynagrodzenie (13-te wynagrodzenie)
  • Dodatkowe świadczenie urlopowe
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Dofinansowanie do karnetów sportowych MULTISPORT
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej MEDICOVER

zadania

  • Kontrola i optymalizacja kosztów poprzez weryfikację faktur kosztowych,
  • Kontrola i analiza realizacji założeń budżetowych,
  • Przygotowywanie analiz i raportów, zestawień finansowych na potrzeby kierownictwa,
  • Przygotowywanie analiz oraz interpretacja odchyleń w stosunku do założeń budżetowych,
  • Raportowanie do centrali firmy,
  • Współtworzenie budżetu rocznego,
  • Współpraca z działem księgowości oraz biurem rachunkowym,
  • Przygotowywanie prezentacji i zestawień dla Zarządu.

oczekujemy

  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe, preferowanie wykształcenie wyższe,
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel,
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w dziale finansowym, księgowości lub controllingu,
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, dokładność, skrupulatność,
  • Znajomość podstawowych procesów budżetowania, planowania oraz kontroli kosztów,
  • Umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów oraz prezentowania wyników.