specjalista ds. cross dock, ołtarzew

lokalizacja
ołtarzew, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

dominika jaworska+48 +48 695 794 491
numer referencyjny
/112/10/2020/DJ - 65956

opis stanowiska

Dla naszego klienta globalnego eksperta w zakresie logistyki motoryzacyjnej poszukujemy:

Specjalisty ds. cross dock

oferujemy

  • Pracę w systemie jednozmianowym od 14 do 22
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Umowę bezpośrednio z firmą na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon komórkowy)
  • Pracę w przyjemnym zespole
  • Ciekawą, dynamiczną pracę w firmie będącej liderem na europejskim rynku logistyki dla przemysłu i motoryzacji

zadania

  • Nadzór i kontrola załadunków dokonywanych przez kierowców w magazynie Klienta
  • Nadzór nad obiegiem zwrotów (części oraz puste kosze) wracających z sieci dealerskiej do magazynu Klienta
  • Raportowanie KPI (godzina podstawienia aut pod załadunek, godziny wydania ostatniej paczki przez Klienta, godziny wyjazdów z magazynu)
  • Szkolenia kierowców (proces załadunków, rozładunków, obsługa skanerów)
  • Dbałość o obieg oraz archiwizację dokumentów dostawy
  • Przygotowywanie raportów, wskaźników jakościowych, zestawień
  • Bezpośredni kontakt z Klientem w codziennej pracy operacyjnej
  • Wykonywanie operacji systemowych (wprowadzanie zleceń, monitoring dostaw)

oczekujemy

  • Dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00 – 22.00 (możliwy home office w godzinach 14-17, koniczne rozpoczęcie pracy od 17.00 w oddziale)
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (min.1 rok)
  • Umiejętności obsługi komputera MS Office (Excel) oraz poczty elektronicznej
  • Uczciwości, sumienności, punktualności
  • Umiejętności pracy w zespole