specjalista ds. danych, pabianice

lokalizacja
pabianice, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

małgorzata antoniak+48 +48 722 103 002
numer referencyjny
/573/09/2020/MA - 65845

opis stanowiska

Znasz bardzo dobrze język angielski? Posiadasz doświadczenie w obszarze master daty i lubisz pracę projektową? Jeśli tak to zaaplikuj i dołącz do zespołu naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z Pabianic.

oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • pracę w systemie jednozmianowym + elastyczny grafik
  • bogaty pakiet benefitów: karta sportowa OK System, prywatna opieka medyczna Medicover, dofinansowanie do okularów, ubezpieczenie grupowe
  • pracę w trybie zdalnym

zadania

  • tworzenie/zmiana/ kasowanie danych w systemie SAP
  • prowadzenie i uczestnictwo w projektach z obszaru master daty
  • współpraca z zespołem i pozostałymi działami w organizacji w zakresie usprawniania procesów i budowania rozwiązań
  • usprawnianie procesów we współpracy ze zespołem oraz biznesem.
  • proponowanie usprawnień, w tym praca nad poprawą wskaźników KPIs

oczekujemy

  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomości systemu SAP
  • doświadczenia w usprawnieniu procesów
  • doświadczenia w pracy projektowej
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • asertywnej postawy
  • umiejętności w prowadzeniu spotkań i dyskusji z biznesem
  • samodzielności w działaniu
  • mile widziane doświadczenie w obszarze treasury i transfer pricingu