specjalista ds. dokumentacji technicznej, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna

kontakt w randstad

piotr kamiński+48 697101679
numer referencyjny
/523/07/2018/PK - 52967

opis stanowiska

Jeżeli praca z dokumentacją techniczną nie jest Ci obca i chcesz zdobyć doświadczenie w renomowanej firmie, ta oferta jest dla Ciebie!

Prowadzimy rekrutacje na stanowisko: Specjalista ds. dokumentacji technicznej.

Więcej informacji pod numerem: 697 101 679

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 12 miesięcy (z możliwością dalszej współpracy bezpośrednio u Klienta)
  • atrakcyjne zarobki
  • dofinansowanie do posiłków na stołówce oraz kartę multisport
  • dodatkową opiekę medyczną: LuxMed lub Medicover
  • wsparcie konsultanta na terenie zakładu
  • zdobycie ciekawego doświadczenia w renomowanej firmie!

zadania

  • opracowywanie, analiza i katalogowanie specyfikacji inżynierskich oraz przekazywanie ich do dalszych procesów.

oczekujemy

  • wykształcenie inżynierskie
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • wysoka dbałość o szczegóły w pracy
  • bardzo dobra znajomość angielskiego w piśmie.
  • dobra znajomość systemu Windows, pakietu Office i baz danych.