specjalista ds. dokumentacji, opole

lokalizacja
opole, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/315/03/2019/MK - 57345

opis stanowiska

Dołącz do zespołu specjalistów i aplikuj już dziś!

Świetnie rozwijająca się firma produkcyjna poszukuje właśnie Ciebie!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (pełne składki ZUS i płatne urlopy), docelowo zatrudnienie bezpośrednio przez zakład
  • pracę w godzinach 8:00 - 16:00 (pon. - pt.)
  • perspektywę długotrwałej współpracy
  • realne możliwości rozwoju
  • pracę wśród specjalistów
  • system pracy 1 zmiana (8:00 - 16:00)

zadania

  • przygotowywanie i dystrybucja dokumentacji końcowej zleceń
  • koordynacja przepływu dokumentacji na projekcie i zleceniach
  • nadzór nad terminowym przekazywaniem dokumentacji
  • sprawdzanie dokumentacji pod względem kompletności z uwzględnieniem standardów przyjętych w firmie
  • kontakt z klientem w sprawie dokumentacji końcowej
  • archiwizacja dokumentacji zgodnie z systemem firmy
  • koordynacja i współpraca z innymi działami, szczególnie Kontroli Jakości i Produkcji
  • aktualizacja instrukcji dotyczących dokumentacji

oczekujemy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, umożliwiająca swobodną komunikację
  • doświadczenie w pracy w biurze w przemyśle
  • wykształcenie techniczne - średnie lub wyższe
  • orientacja na cele oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne