specjalista ds. e-marketingu, rzeszów

lokalizacja
rzeszów, podkarpackie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Reklama, Marketing, Public Relations
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka jarosz+48 605306407
numer referencyjny
/523/11/2020/AJ - 66866

opis stanowiska

Dla naszego klienta z Rzeszowa, działającego w branży developerskiej, poszukujemy kreatywnej osoby, której niestraszny digital marketing.

oferujemy

  • Stabilne miejsce zatrudnienia w polskiej firmie o ugruntowanej od 14 lat pozycji na rynku budowlanym,
  • Twórczą, nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru,
  • Pracę w firmie rodzinnej o jasnych i przejrzystych wartościach,
  • Umowę o pracę.

zadania

  • Kreowanie i realizacja oraz optymalizacja kampanii reklamowych,
  • Udział w tworzeniu i realizacji harmonogramu komunikacji i promocji,
  • Prowadzenie kampanii płatnych w social media,
  • Współpraca z grafikami oraz agencjami zewnętrznymi,
  • Moderowanie treści i budowanie społeczności,
  • Analizowanie i raportowanie.

oczekujemy

  • Doświadczenia w realizacji różnorodnych działań promocyjnych w sieci,
  • Znajomość narzędzi Google (Analytics, AdWords, Search Console) oraz Facebook Ads,
  • Umiejętności analizy skuteczności treści zamieszczanych w mediach społecznościowych,
  • Kreatywność i głowa pełna pomysłów,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2,
  • Prawo jazdy kat. B