specjalista ds. eksportu na rynek francuski, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna lewczuk+48 667 500 197
numer referencyjny
/261/10/2020/KL - 66082

opis stanowiska

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w produkcji okien z PVC i aluminium. Dla stabilnej i rozpoznawalnej marki poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalisty ds. eksportu

oferujemy

  • Samodzielne stanowisko, mające realny wpływ na kształtowanie się biznesu
  • Stabilne zatrudnienie
  • Bardzo dobre wynagrodzenie
  • Podstawowe narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Możliwość odbywania podróży służbowych
  • Pracę w trybie home office

zadania

  • Rozwój sprzedaży na rynku francuskim
  • Monitorowanie aktualnych informacji o sytuacji rynkowej,
  • Tworzenie ofert,
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie trendów panujących na podległym obszarze oraz preferencji klientów w zakresie warunków handlowych.

oczekujemy

  • Doświadczenia zawodowego zdobytego w sprzedaży w branży okien, drzwi i systemów fasadowych oraz posiadanie kontaktów biznesowych na obsługiwanym rynku
  • Doświadczenia w budowaniu długotrwałych relacji biznesowych na rynkach międzynarodowych- znajomość rynku francuskiego jest warukiem koniecznym
  • Samodzielności w działaniu
  • Doświadczenia w sprzedaży B2B: znajomości zasad sprzedaży na rynku eksportowym, analizy otoczenia konkurencyjnego, potencjalnych kanałów dystrybucji, specyfiki promowania produktu
  • Umiejętności komunikacyjnych, szczególnie umiejętności negocjacyjnych oraz posiadania siła przebicia