specjalista ds. eksportu, kraśnik

lokalizacja
kraśnik, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

karolina węgorowska+48 501327937
numer referencyjny
/85/09/2019/KW - 60428

opis stanowiska

Szukasz pracy, w której nie będziesz się nudzić? Zawsze masz mnóstwo pomysłów i energii do działania? Lubisz kontakt z ludźmi?

Dla naszego klienta z branży poligraficznej poszukujemy specjalisty ds. eksportu na rynek Niemcy i Wielka Brytania. Jeśli posługujesz się językiem angielskim albo angielskim i niemieckim zapraszamy do aplikowania.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa + premia
  • niezbędne narzędzia pracy: MacBook, telefon, auto do dyspozycji
  • integracje i wyjazdy firmowe
  • budżet szkoleniowy

zadania

  • współpraca z obecnymi klientami firmy na rynku Niemcy i Wielka Brytania
  • pozyskiwanie nowych klientów - budowanie rynku
  • negocjowanie warunków sprzedaży i dostaw
  • udział w konferencjach i targach branżowych w Polsce i za granicą
  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • raportowanie działań w systemie CRM

oczekujemy

  • znajomości języka angielskiego - w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • znajomości języka niemieckiego - mile widziana
  • doświadczenia w sprzedaży B2B - min. 2 lata
  • wykształcenia min. średniego, mile widziane wyższe