specjalista ds finansowania umów, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

olga lekh+48 697 170 376
numer referencyjny
/137/10/2019/OL - 60971

opis stanowiska

Dla naszego Klienta, stabilnej i renomowanej organizacji poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

specjalista ds finansowania umów

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • szereg benefitów pozapłacowych
  • możliwość uczestnictwa w ciekawych, rozwojowych projektach w międzynarodowym koncernie

zadania

  • aktywowanie umów leasingowych
  • wystawianie faktur okresowych i dodatkowych związanych z obsługą umów finansowania
  • wszelkie działania administracyjne związane z obsługą umów finansowania
  • współudział w projektach zwiększających efektywność w obszarze aktywowania umów
  • obsługa administracyjna zawartych polis ubezpieczeniowych

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego o profilu ekonomicznym,
  • min. rocznego doświadczenia w sektorze finansowym,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • znajomości MS Office (Word, Excel),
  • znajomość programu LEO, LEO FK będzie dodatkowym atutem,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i zdolności organizacyjnych,