specjalista ds. handlowych z niemieckim, gorzów wielkopolski

lokalizacja
gorzów wielkopolski, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

sylwia kołakowska+48 667700253
numer referencyjny
/260/03/2020/AKsylwia - 63412

opis stanowiska

Chcesz pracować w miejscu, w którym doceniona zostanie Twoja znajomość języka niemieckiego? Marzy Ci się praca w firmie, która znajduje się blisko Twojego miejsca zamieszkania?

Nie czekaj, aplikuj! Dla naszego klienta, którym jest jedna z firm produkcyjnych, mieszczących się na terenie Gorzowa, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista w dziale handlowym (j. niemiecki)

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • możliwość długofalowej współpracy
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

zadania

  • kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami firmy (w tym zagranicznymi)
  • wykonywanie telefonów do potencjalnych klientów firmy
  • posprzedażowa obsługa klienta
  • sporadyczny udział w targach branżowych
  • współpraca z pozostałymi działami

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego
  • min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości języka niemieckiego- w mowie oraz piśmie
  • skrupulatności, dobrej organizacji pracy własnej
  • znajomości pakietu MS Office