specjalista ds. hr, opatówek

lokalizacja
opatówek, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

dominika staniek+48 501 324 941
numer referencyjny
/111/11/2018/AP - 54978

opis stanowiska

Kadry i płace to dla Ciebie codzienność? Masz doświadczenie w firmie produkcyjnej? Ponadto znasz język angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym? Mamy idealną ofertę dla Ciebie. Nie zwlekaj, aplikuj!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • komfortowe warunki pracy
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • szerokie możliwości rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie

zadania

  • przygotowanie oświadczeń o wynagrodzeniach, z uwzględnieniem przepisów prawa spółek, ubezpieczeń społecznych, podatków i prawa pracy
  • rekrutacja personelu
  • wsparcie personelu we współpracy z kierownictwem
  • wdrażanie indywidualnych działań personalnych
  • pomoc / współpraca w planowaniu i wdrażaniu środków rozwoju działu kadr i płac
  • informowanie pracowników o danych dotyczących zatrudnienia, czasu i wynagrodzeń
  • przekazywanie danych do ZUS i innych instytucji
  • opieka nad innymi zadaniami administracyjnymi oraz korespondencją

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia w obszarze kadr i płac w firmie produkcyjnej (administrowanie teczkami osobowymi) oraz w obszarze rekrutacji
  • znajomości języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie min. B1 / B2 (umiejętność konwersacji)
  • odpowiedzialności, komunikatywności i proaktywności
  • umiejętności organizacyjnych
  • znajomość obszaru HR
  • znajomości MS Office
  • gotowości do pracy docelowo w Sieradzu (woj.łódzkie) - po kilku miesiącach