specjalista ds. informatyki, michorzewko

opublikowane
kontakt
anna łukaszewska - 665301003, randstad poland
rodzaj pracy
praca stała

lokalizacja
michorzewko, wielkopolskie
obszar
IT - administracja
rodzaj pracy
praca stała
numer referencyjny
/191/12/2017/AŁ - 48520
kontakt

opis stanowiska

Szukasz pracy, w której Twoje pozytywne nastawienie, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych i jednocześnie współpracy z wieloma zespołami zostałyby dostatecznie docenione? Tak się składa, ze poszukujemy właśnie osoby na nowo utworzone w firmie stanowisko - Specjalista ds. informatyki. Nie wahaj się i aplikuj od razu po przeczytaniu oferty!

oferujemy

  • stałą pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • szkolenia wymagane do pracy na powyższym stanowisku, również zagraniczne
  • możliwości rozwoju zawodowego

zadania

  • obsługa systemów informatycznych
  • analiza i rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprzętem i oprogramowaniem
  • instalacja oraz konfiguracja komputerów, urządzeń sieciowych i peryferyjnych przy współpracy i wsparcia działu IT z Danii
  • bieżąca obsługa i wsparcie użytkowników /HelpDesk/
  • konserwacja sprzętu sieciowego / komputerowego

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność konfiguracji routerów i innych urządzeń sieciowych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość standardów sieciowych i rozwiązań telekomunikacyjnych
  • bardzo dobra znajomość systemów klienckich z rodziny Windows
  • mile widziana znajomość środowiska SQL
  • bardzo dobra organizacja – umiejętność samodzielnej pracy
  • praktyczna umiejętność rozwiązywania problemów (komputery, routery, sieci, etc.)
  • sumienność i dokładność
  • otwartość, pozytywne nastawienie oraz chęć rozwoju