specjalista ds. infrastruktury / konserwator obiektu, niepołomice

lokalizacja
niepołomice, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

ewelina sokołowska+48 609890088
numer referencyjny
/62/12/2018/ES - 55494

opis stanowiska

Dla międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy osoby, która chciałaby podjąć wyzwanie zawodowe jako specjalista ds. infrastruktury. Jeżeli jesteś nastawiony na rozwój i dużą samodzielność w pracy to oferta idealna dla Ciebie!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bonus roczny
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie
  • karta sportowa

zadania

  • instalowanie, prowadzenie przeglądów i utrzymanie instalacji elektrycznej zakładu i urządzeń do niej podłączonych, systemów wentylacji, ogrzewania i klimatyzacji, systemów sanitarnych, wyposażenia produkcyjnego i biurowego (samodzielnie lub przy wsparciu firm serwisujących, podwykonawców)
  • organizacja i koordynacja bezpieczeństwa wykonywanych prac przez podwykonawców
  • aktywne uczestnictwo w planowaniu i prowadzeniu inwestycji infrastrukturalnych w zakładzie
  • odpowiedzialność za wymagane prawem obowiązki związane z infrastrukturą (przeglądy budynków, UDT, itp.)
  • raportowanie kosztów związanych z infrastrukturą (energia elektryczna, gaz, woda, itp).
  • zakup materiałów i usług do instalacji, napraw, przeglądów i utrzymania infrastruktury,
  • wykonywanie drobnych napraw wyposażenia (np. drobne prace malarskie, naprawy mebli, prace elektroinstalacyjne)
  • praca w godzinach 8:00-16:00 (*możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 9:00)

oczekujemy

  • 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (konserwator obiektu, technik obiektu, pracownik techniczny, specjalista ds. instalacji, specjalista ds. technicznych itp.)
  • wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane kierunki elektryczne, energetyczne)
  • bardzo dobra umiejętność czytania i rozumienia schematów elektrycznych i DTR urządzeń
  • znajomość systemów hydraulicznych, sprężonego powietrza, ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji
  • umiejętność posługiwania się narzędziami, elektronarzędziami oraz sprzętem pomiarowym
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • umiejętność efektywnej komunikacji
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • dobra obsługa komputera (MS Windows, MS Office, internet, podstawy CAD)
  • uprawnienia SEP (co najmniej eksploatacja do 1kV)