specjalista ds. jakości procesu, zimna wódka

lokalizacja
zimna wódka, opolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

beniamin sykut+48 667 890 038
numer referencyjny
/397/11/2020/MN - 66753

opis stanowiska

Jeśli chcesz mieć stabilność zatrudnienia, możliwość rozwoju i pracować u lidera w produkcji najlepszej jakości półosi napędowych do samochodów (Mercedes), to jesteś odpowiednią osobą i czekamy właśnie na Ciebie!

Zatrudnimy na stanowisko: specjalista ds. jakości procesu

Miejsce pracy: Zimna Wódka

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • możliwość rozwoju oraz możliwość szkoleń

zadania

  • planowanie i organizacja analiz zdolności maszyn
  • nadzór nad obszarowymi strefami analiz i analiza części NOK
  • wprowadzanie i monitorowanie działań korygujących, analiza błędów i pomiary części niezgodnych
  • tworzenie instrukcji jakościowych, alertów
  • raportowanie wskaźników jakości
  • szkolenia pracowników z tematów jakościowych
  • udział w analizach reklamacyjnych, procesie A3
  • zlecanie audytów produktu
  • kontrola i monitorowanie sztuk pierwszych
  • udział w procesie zwalniania nowych linii
  • zwalnianie produktów w systemie SAP

oczekujemy

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • mile widziane 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
  • znajomość rysunku technicznego
  • Dużej dokładności i dbałości o szczegóły