specjalista ds. jakości qmm - pomiary i kalibracja, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena leśniak+48 504143979
numer referencyjny
/504/01/2019/ML - 56306

opis stanowiska

Dołącz do międzynarodowej organizacji i mniej wpływ na rozwój sekcji zarządzania jakością!

oferujemy

  • Możliwość rozwoju w dużej, międzynarodowej organizacji
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, dogodna lokalizacja
  • Dofinansowanie wyżywienia 190 zł netto/miesiąc, stołówka, świeże owoce, bony na święta, fundusz socjalny, nagrody finansowe za polecenia pracownicze
  • Opieka medyczna Medicover lub Luxmed, możliwość korzystania bezpłatnie z gabinetu lekarskiego na terenie firmy, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport 19zł

zadania

  • Pisanie programów na maszynę CMM (PC-DMIS)
  • Planowanie budżetu i monitorowanie realizacji
  • Realizacja projektów jakościowych
  • Realizacja projektów optymalizacyjnych
  • Działania związane z SZJ i SZŚ oraz innymi systemami jak np. TPM

oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu metrologicznym
  • Doświadczenie w dziale jakości, produkcji, rozwoju w branży produkcyjnej w przedsiębiorstwie z wdrożonym systemem jakości zgodnym z ISO 9001
  • Znajomość rysunku technicznego i systemów pomiarowych - wymiarowanie i tolerowanie oraz interpretacja zgodnie ze standardami ISO-GPS
  • Umiejętność pisania programów pomiarowych na maszyny współrzędnościowe (PC-DMIS)
  • Znajomość GD&T oraz narzędzi jakościowych w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych