specjalista ds. jakości, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

paulina fabisz+48 607305108
numer referencyjny
/336/11/2018/PF - 55281

opis stanowiska

Szukasz pracy w firmy produkcyjnej z zagranicznym kapitałem, w której Twoje doświadczenie i kompetencje zostaną docenione? Aplikuj!

Lokalizacja pracy: Murowana Goślina

oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę w stałych godzinach biurowych
  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • możliwość korzystania z karty Multisport
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowe Generali dla pracownika i członków rodziny

zadania

  • zapewnienie jakości produktu w całym cyklu życia produktu (projekt – produkcja seryjna)
  • uczestnictwo w projektach wdrożeniowych nowych produktów
  • nadzór nad reklamacjami od klientów zewnętrznych
  • analizowanie i rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych
  • nadzór nad działami korygującymi
  • inicjowanie działań prewencyjnych i usprawnień procesu i produktu
  • inicjowanie reklamacji do dostawców części

oczekujemy

  • znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację
  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki techniczne)
  • znajomości narzędzi rozwiązywania problemów
  • znajomości rysunku technicznego
  • znajomości narzędzi jakościowych
  • znajomości normy ISO
  • samodzielności i zaangażowania w powierzone zadania