specjalista ds. jakości, stężyca

lokalizacja
stężyca, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

dagmara pochylczuk+48 695951787
numer referencyjny
/87/01/2019/DP - 55899

opis stanowiska

TQM nie jest dla ciebie zagadką? Jesteś osobą posiadającą analityczne myślenie, umiejętność planowania i organizacji pracy własnej? Chcesz rozwijać swoją karierę zawodową u polskiego lidera w branży kwiatowej? Sprawdź, co możemy ci zaoferować!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet szkoleń
  • dofinansowanie do posiłków
  • praca w firmie uznawanej za najnowocześniejszą i najbardziej innowacyjną w swojej dziedzinie na świecie

zadania

  • wdrażanie zmian w kierunku poprawy jakości produktu
  • monitorowanie obowiązujących norm i wymaganych procedur jakościowych i przechowywanie dokumentacji źródłowej
  • wdrażanie systemów jakości (systemów zarządzania jakością, środowiskiem, bezpieczeństwem pracy)
  • opracowanie, wdrażanie, przygotowanie systemów do certyfikacji
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji systemowej (jakościowej/produkcyjnej)
  • organizacja i planowanie kontaktów z klientami oraz reprezentowanie firmy na spotkaniach z klientami
  • dbałość o zachowanie właściwych relacji w zespole oraz innymi obszarami w fabryce
  • współtworzenie i kompleksowy nadzór nad obowiązującymi procesami/procedurami w zakresie produkcyjnym
  • nadzór nad wyposażeniem do monitorowania i pomiarów
  • utrzymywanie standardów w celu zapewnienia wydajności i jakości pracy

oczekujemy

  • min. rok doświadczenia w pracy przy produkcji
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy własnej
  • umiejętności analityczne
  • znajomość MS Office
  • mile widziane doświadczenie w realizacji projektów z zakresu tqm na produkcji