specjalista ds. jakości, świebodzin

lokalizacja
świebodzin, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena gubska+48 667955993
numer referencyjny
/572/11/2018/MG - 55395

opis stanowiska

Masz doświadczenie w dziale jakości? Wiesz czym jest FMEA, MSA, SPC? Chcesz pracować z klientami? Zgłoś się do nas. Mamy ciekawą ofertę pracy dla Ciebie.

oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy

zadania

  • utrzymanie stałego kontaktu z klientami,
  • rozwiązywanie problemów jakościowych,
  • analiza i raportowanie wskaźników jakościowych,
  • przygotowywanie i nadzorowanie dokumentacji jakościowej,
  • obsługa, organizacja i monitorowanie reklamacji klientowskich, analizy części reklamacyjnych oraz  gwarancyjnych,
  • współpraca z dostawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • przeprowadzanie audytów produktu,
  •  współpraca prze tworzeniu FMEA,
  • opieka jakościowa nad powierzonymi projektami

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • certyfikat audytora wewnętrznego VDA 6.3 będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywnej znajomości j. angielskiego lub niemieckiego
  • znajomości zagadnień jakościowych (IATF 16949, FMEA, MSA, SPC)
  • znajomości podstawowych narzędzi jakościowych ( Raport 8D, 5 Why, Diagram Ishikawa)
  • umiejętności pracy zespołowej i partnerskiej
  • samodzielności, dokładności oraz dobrej organizacji pracy własnej