specjalista ds. jakości, tychy

lokalizacja
tychy, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra stryczek+48 +48 605 131 666
numer referencyjny
/43/04/2021/AS - 69262

opis stanowiska

Dla naszego klienta z branży automotive, poszukujmy specjalistę ds. jakości z językiem niemieckim.

Jeżeli nie boisz się nowych wyzwań i chcesz się rozwijać, to ta oferta jest dla Ciebie.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w globalnej organizacji
  • umowę o pracę
  • dofinansowanie do zajęć sportowych
  • dofinansowanie do nauki języków
  • dofinasowanie wypoczynku
  • prywatną opiekę medyczną
  • pracę w modelu hybrydowym ( 2 dni w biurze)
  • dofinansowanie do szkoleń i kursów

zadania

  • nadzór nad kontaktem z klientem
  • analiza i rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych na produkcji
  • rozpatrywanie uwag i reklamacji od klienta
  • inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych
  • czynny udział w przeglądach i aktualizacja dokumentacji procesowej (PFMEA, Plan Kontroli)
  • nadzór i zarządzanie dokumentacja procesową (Karty Kontroli Produkcji, wizualizacje, alerty jakościowe)
  • organizowanie akcji specjalnych (wymiany, weryfikacje itp.)
  • przygotowanie dokumentacji PPAP dla klienta oraz PPAP wewnętrzny
  • nadzór nad aspektem jakościowym procesu zmian
  • nadzór i zarządzanie zwrotami klienta
  • nadzór nad wzorcami produkcyjnymi oraz rekwalifikacją produktów
  • przeprowadzanie analiz systemów pomiarowych (MSA)
  • monitorowanie i raportowanie wskaźników zadowolenia klienta

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego pozwalającej na swobodną komunikację
  • znajomości normy ISO 9001 oraz IATF 16949
  • znajomości narzędzi jakościowych (m.in. PPAP, 8D, SPC, PFMEA)
  • umiejętności pracy z rysunkiem technicznym
  • umiejętności komunikacyjnych
  • umiejętności pracy w zespole i współpracy z innymi działami
  • chęci ciągłego rozwoju
  • umiejętności budowania i utrzymywania relacji