specjalista ds. kadr i płac (francuski), warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aneta łyszkowicz+48 697 581 378
numer referencyjny
/284/03/2019/AŁ - 57320

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w obsłudze kadrowo - placowej oraz płynnie znasz język angielski oraz francuski? Poszukujesz pracy, w której na co dzień współpracujesz z międzynarodowymi zespołami HR? To Praca właśnie dla Ciebie. Dla naszego partnera biznesowego - międzynawowej firmy, poszukujemy specjalisty ds. kadr i płac.

oferujemy

  • zatrudnienie w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy
  • możliwość pracy zdalnej - tzw. home office
  • bardzo dobre warunki płacowe - wynagrodzenie na poziomie 9500 - 10 000 PLN brutto
  • dodatkowe benefity – prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, kartę lunchową, ubezpieczenie na życie
  • przyjazną atmosferę pracy

zadania

  • zarządzanie zasobami ludzkimi i świadczeniami, w tym zarządzanie urlopami i obsługa zapytań pracowników i menedżerów dotyczących zasad i praktyk firmy HR, świadczeń i listy płac
  • zapewnienie wsparcia administracyjnego, w tym dodatków do umów, świadectw zatrudnienia i innej dokumentacji związanej z cyklem życia pracownika
  • obsługa płacowa pracowników spółki
  • współpraca z managementem w celu poprawy sprawności przepływu informacji

oczekujemy

  • minimum 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego oraz francuskiego
  • dobrej znajomości programu MS Excel
  • umiejętności analitycznych, dokładności
  • zaangażowania