specjalista ds. kadr i płac z językiem angielskim, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agata bąkowska+48 691082239
numer referencyjny
/562/11/2018/AB - 55416

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie kadrowo-płacowe ? Chcesz pracować w międzynarodowym środowisku?

Dla naszego klienta poszukujemy specjalisty ds. kadr i płac.

Miejsce pracy: Warszawa

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pakiet benefitów
  • elastyczne godziny prace
  • dofinansowanie do kursu języka angielskiego
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • bardzo dobra lokalizacja biura

zadania

  • pełna obsługa kadrowo-płacowa klientów zewnętrznych
  • prowadzenie akt osobowych pracowników
  • wyjaśnianie bieżących problemów kadrowo- płacowych
  • inne zadanie zlecone przez przełożonego
  • naliczanie wynagrodzeń
  • sporządzanie deklaracji ZUS
  • wystawianie zaświadczeń

oczekujemy

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • język angielski na poziome dobrym – umożliwiającym komunikację z klientem
  • dobrej znajomości programu Excel
  • praktyczna znajomość aktualnie obowiązujących przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane znajomość programu Enova