specjalista ds. kadr i płac, kędzierzyn-koźle

lokalizacja
kędzierzyn-koźle, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

kamila cieślik+48 +48697378479
numer referencyjny
/641/07/2019/KC - 59798

opis stanowiska

Zdobyłeś już pierwsze doświadczenie w twardym HR?

Jesteś osobą sumienną i odpowiedzialną?

Masz "oko" do wychwytywania błędów?

Właśnie przyszła do Ciebie oferta idealna!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • szeroki pakiet benefitów, a w nim: prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, dofinansowanie do posiłków, dodatkowe ubezpieczenie
  • szkolenia, które wprowadzą Cię w obsługę programów kadrowych
  • możliwość awansu
  • roczną premię uznaniową

zadania

  • naliczanie wypłat wynagrodzeń pracownikom firmy
  • prowadzenie dokumentacji pracowników dotyczącej zasiłków
  • prowadzenie ewidencji nieobecności
  • sporządzanie umów cywilnoprawnych
  • wystawianie zaświadczeń pracownikom (dotyczących zatrudnienia, zarobków)
  • sporządzanie deklaracji do ZUS oraz deklaracji PIT-11

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (min. licencjat)
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (min. 1 rok)
  • znajomości programów Excel i Płatnik
  • znajomość programu Optima będzie dodatkowym atutem