specjalista ds. kadr i płac, luboń

lokalizacja
luboń, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

natalia pawłowska+48 605262708
numer referencyjny
/4/04/2021/NP - 69227

opis stanowiska

Jesteś specjalistą w obszarze kadr i płac i zależy Ci na podjęciu kolejnych wyzwań? Świetnie się składa - czeka na Ciebie bardzo ciekawa oferta u stabilnego pracodawcy! Aplikuj!

oferujemy

  • umowę o pracę na zastępstwo
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, pracowniczy program emerytalny
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania nowych umiejętności w obszarze kadr i płac
  • pracę w produkcyjnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

zadania

  • samodzielne prowadzenie spraw kadrowo-płacowych
  • prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • naliczanie oraz sporządzanie listy płac
  • przygotowywanie wszelkich dokumentów kadrowych
  • rozliczanie czasu pracy
  • sporządzanie deklaracji ZUS, US. PERFON, GUS
  • nadzór na terminami umów
  • raportowanie

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • praktycznej znajomości obsługi kadrowej oraz naliczania płac
  • znajomości prawa pracy, przepisów podatkowych
  • znajomości programu Płatnik oraz pakietu MS Office
  • wysokiej samodzielności
  • rozwiniętych umiejętności interpersonalnych