specjalista ds. kadr i płac, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

marta karczmarczyk+48 515087423
numer referencyjny
/27/11/2019/MK - 61302

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w obszarze samodzielnego naliczania płac? Dobrze odnajdujesz sie na samodzielnym stanowisku? Interesuje Cię odpowiedzialna rola w międzynarodowej firmie z branży FMCG ? Aplikuj na stanowisko specjalisty ds. kadr i płac! Miejsce pracy Warszawa, Praga Północ.

oferujemy

  • możliwość rozwoju w znanej i ugruntowanej firmie na rynku u naszego klienta (firmy międzynarodowej)
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet benefitów-karta medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczanie na życie
  • pakiet socjalny
  • udziału w rozwojowych szkoleniach merytorycznych
  • pracę na 1/2 etatu

zadania

  • zapewnienie prawidłowej obsługi kadrowo-płacowej pracowników,
  • prowadzenie akt osobowych, dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • przygotowywanie raportów kadrowych oraz płacowych
  • prowadzenie ewidencji i rozliczeń czasu pracy, urlopów oraz zwolnień lekarskich
  • sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu dla pracowników,
  • wsparcie działu kadr w bieżących zadaniach,
  • znajomosć zasad przy zatrudnianiu cudzoziemców

oczekujemy

  • doświadczenia zawodowego w obszarze kadr i płac min. 2-3 lata
  • mile widziane doświadczenie w obszarze zatrudnienia obcokrajowców
  • bardzo dobrej znajomości zagadnień prawa pracy
  • znajomości systemów kadrowo-płacowych i Płatnika
  • bardzo dobrej znajomości MS Office (Excel, Power Point)
  • dobrej organizacji czasu pracy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • wysokiej kultury osobistej