specjalista ds. kadr, łomianki

lokalizacja
łomianki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
ITeS, BPO & KPO
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agata bąkowska+48 691082239
numer referencyjny
/181/11/2018/AB - 55041

opis stanowiska

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w branży technicznej!

Szukamy osoby na stanowisko : Specjalista ds. kadr

Miejsce pracy: Łomianki

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pakiet benefitów
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

zadania

  • przygotowywanie dokumentów kadrowych zgodnie z wymogami prawa pracy;
  • pełna obsługa kadrowa pracowników
  • prowadzenie akt osobowych pracowników
  • ścisła współpraca z firmą zewnętrzną naliczającą wynagrodzenia
  • wyjaśnianie bieżących problemów kadrowo- płacowych
  • inne zadanie zlecone przez przełożonego

oczekujemy

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość aktualnie obowiązujących przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość programu  Symfonia Płace