specjalista ds. kalkulacji, słubice

lokalizacja
słubice, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technika
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

alicja kozłowska+48 605303807
numer referencyjny
/298/12/2018/AK - 55750

opis stanowiska

Masz już ugruntowane doświadczenie z obszaru kosztorysowania? Szukasz nowych możliwości? Aplikuj i rozwijaj się razem z firmą!

oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • możliwość długofalowej współpracy
  • dofinansowanie do dojazdów
  • możliwość zapewnienia zakwaterowania
  • po okresie próbnym premię

zadania

  • przygotowywanie ofert handlowych dla klientów na podstawie otrzymanych zapytań i sporządzonych kalkulacji,
  • ocena zapytań ofertowych pod względem wykonalności i procesu produkcyjnego,
  • planowanie przebiegu procesu produkcyjnego – etapów, metod, możliwości zastosowania materiałów i podzespołów,
  • definiowanie zagrożeń i wąskich gardeł produkcyjnych w procesach poszczególnych,
  • optymalizacja już realizowanych produktów,
  • sporządzanie kalkulacji powykonawczych z analizą odchyleń i planem poprawy,
  • rekalkulacje produktów w których zmieniają się podstawowe dane
  • współudział w opracowywaniu studium wykonalności produktu, FMEA, planów pracy i list materiałowych.

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • 3-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • znajomości czytania rysunku technicznego
  • znajomości technik i zagadnień z zakresu kalkulowania, kosztorysowania, sporządzania ofert handlowych
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • znajomości obsługi programów klasy ERP
  • znajomości obsługi programu AutoCAD lub innych programów służących do projektowania