specjalista ds. komunikacji i employer brandingu, bydgoszcz

lokalizacja
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

dominika horbacz+48 605133142
numer referencyjny
/423/06/2019/DH - 59163

opis stanowiska

Jeżeli lubisz wyzwania i ambitne projekty, to przyjrzyj się uważnie tej ofercie! Szukamy specjalisty, który samodzielnie stworzy i wdroży strategię employer brandingu u jednego z najatrakcyjniejszych pracodawców w regionie. Nie czekaj, aplikuj!

oferujemy

  • umowa o pracę - zatrudnienie zewnętrzne na okres ok. 1,5 roku
  • przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy i szkoleń wstępnych
  • samodzielne i koncepcyjne stanowisko w międzynarodowym środowisku pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji m.in. poprzez szkolenia

zadania

  • Stworzenie i rozwój strategii EB oraz CSR
  • Samodzielne prowadzenie projektów z obszaru komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  • Budowanie wizerunku pracodawcy wewnątrz oraz na zewnątrz organizacji
  • Promowanie wydarzeń w ramach organizacji

oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego, preferowane kierunkowe (psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, marketing)
  • Doświadczenia w budowaniu strategii employer brandingu, kreowaniu rozwiązań
  • Doświadczenia w budowaniu strategii komunikacji zewnętrznej oraz wewnętrznej
  • Doświadczenie w tworzeniu komunikacji korporacyjnej
  • Doświadczenia w prowadzeniu działań z zakresu CSR
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Kreatywności i postawy proaktywnej
  • Umiejętności organizacyjnych
  • Komunikatywności
  • Umiejętności analitycznych