specjalista ds. konstrukcji elektronicznych ze znajomością elektroniki mocy, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technika
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/511/01/2021/MK - 67814

opis stanowiska

Międzynarodowa firma produkcyjna poszukuje specjalisty z obszaru elektroniki!

Zapraszam do zapoznania się z ciekawym opisem stanowiska i tym samym do aplikacji.

oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • możliwość pogłębiania wiedzy (szkolenia specjalistyczne oraz językowe)
  • pakiety: medyczny, socjalny

zadania

  • rozwój istniejących oraz wdrażanie nowych projektów elektroniki AGD w zastosowaniu przemysłowym
  • projektowanie układów mocy (falowniki, zasilacze)
  • ocena kosztów produkcji hardware`u
  • testowanie, obliczenia oraz badanie pod względem funkcjonalnym i zgodności z EMC

oczekujemy

  • doświadczenie w obszarze projektowania układów elektronicznych
  • znajomość zagadnień z dziedziny elektroniki mocy (falowniki, zasilacze)
  • dobra wiedza w dziedzinie obwodów analogowych i cyfrowych
  • doświadczenie w pomiarach i znajomość technik pomiarowych
  • znajomość oprogramowania wykorzystywanego przy projektowaniu elektroniki
  • podstawowe doświadczenie w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej EMC
  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunki elektronika lub pokrewne)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację