specjalista ds. kontroli jakości, przecław

lokalizacja
przecław, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

katarzyna olszewska+48 605122031
numer referencyjny
/217/12/2018/AZ - 57096

opis stanowiska

Jeśli płynnie posługujesz się językiem niemieckim i chcesz rozwijać się w kontroli jakości - Aplikuj !

oferujemy

  • szeroki pakiet wdrożeniowy
  • pracę w renomowanej firmie produkcyjnej z niemieckim kapitałem
  • umowę o pracę
  • szkolenia
  • pracę w systemie dwuzmianowym od pn-pt.

zadania

  • kontrola części w procesie produkcyjnym
  • sprawdzanie, określanie i potwierdzanie statusu wyrobów dla detali znajdujących się na różnych etapach produkcji
  • nadzór nad właściwym wypełnianiem dokumentacji technologicznej
  • przeprowadzanie odbiorów ilościowo - jakościowych detali w procesie produkcyjnym i finalnym
  • wystawianie dokumentów niezgodności
  • raportowanie

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego - warunek konieczny
  • wykształcenia średniego lub wyższego technicznego
  • znajomości komputera i programów Word, Excel
  • dokładności i skrupulatności
  • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej, kontroli jakości, logistyce.