specjalista ds. kontroli jakości, przecław

lokalizacja
przecław, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

angelika nowakowska+48 667 501 552
numer referencyjny
/424/07/2019/KW - 59794

opis stanowiska

Chcesz zdobyć doświadczenie w obszarze kontroli jakości i komunikujesz się w języku niemieckim? Aplikuj już dziś na stanowisko kontrolera jakości!

oferujemy

  • umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • pakiet socjalny
  • pracę w dynamicznym zespole
  • pełne przeszkolenie stanowiskowe
  • pracę w systemie dwuzmianowym (6-14; 14-22)

zadania

  • nadzorowanie funkcjonowania Systemu Zarządzania Jakości
  • nadzór nad działaniami korygującymi oraz zapobiegawczymi
  • raportowanie, analiza wskaźników jakościowych
  • rozpatrywanie reklamacji
  • doskonalenie procesów na podstawie analiz reklamacji/ zwrotów
  • koordynacja działań eliminujących zagrożenia jakościowe w firmie
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
  • znajomości pakietu MS Office
  • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym
  • samodzielności i analitycznego umysłu