specjalista ds. kontroli materiałowej, strzelce opolskie

lokalizacja
strzelce opolskie, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

magdalena leśniak+48 504143979
numer referencyjny
/287/06/2019/ML - 59029

opis stanowiska

Dołącz do branży motoryzacyjnej i rozwijaj się w ramach dynamicznie rozwijających się struktur!

oferujemy

  • przyjazne środowisko pracy
  • rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach oraz w szkoleniach zarówno w ramach grupy , jak i w szkoleniach zewnętrznych
  • atrakcyjny pakiet socjalny obejmujący: dofinansowanie do dojazdów, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków oraz napojów w stołówce pracowniczej

zadania

  • przygotowywania i przeprowadzenia kontroli materiałów
  • przygotowywania i preparowania próbek do badań metalograficznych
  • przeprowadzania kontroli mechaniczno-technologicznych (badanie m.in twardości, struktury materiału, składu chemicznego)
  • przeprowadzania kontroli wejściowych towarów zgodnie z wytycznymi
  • oceny wyników pomiarów oraz tworzenia stosownej dokumentacji
  • kontroli rysunku technicznego badanych przedmiotów obróbki i dokumentowanie wyników badań
  • udziału w wewnętrznych audytach dotyczących produktów, monitorowanie działań korygujących
  • dopuszczania nowych urządzeń i maszyn zgodnie ze specyfikacją

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego, technicznego
  • co najmniej 2-3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowane w firmie produkcyjnej
  • znajomości narzędzi jakościowych
  • znajomość metod badań materiałów
  • znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • umiejętności pracy z dużą liczbą danych
  • gotowości do pracy zmianowej (4-brygadówka)